Novinky spoločnosti

Novinky spoločnosti

26.11.2017

Fentech

Nová generácia okenných systémov MB-104 Passive sa vyznačuje skvelou tepelnou izoláciou, vďaka ktorej je tento systém predurčený na použitie v pasívnych domoch a pri nízkoenergetickej výstavbe. Systém okrem toho poskytuje vysokú ochranu proti prieniku vody, hluku a vzduchu. Pasívny štandart okien MB-104 passive vo verzií SI aj AERO bol potvrdený v Inštitúte pasívnych domov PHI v nemeckom Darmstadte. Viac sa dozviete na fentech.sk/produkty/hlinikove-okna/ ... See MoreSee Less

View on Facebook

05.10.2016

Fentech

Hospodárnosť ako princíp

Pri koštrukcii profilového systému S 8000 IQ s dorazovým tesnením a stavebnou hĺbkou 74mm sa kládol dôraz hlavne na hospodárnosť a materiálovú optimalizáciu. Špeciálnym zadaním bola ja stabilita profilu. To zodpovedá aj veľkosti hlavnej komory pre kovovú výstuhu. Výsledkom je veľmi vysoká pevnosť v ohybe pri štandartnej kovovej výstuhe, čo napomáha stabilite celého okna.
... See MoreSee Less

View on Facebook

05.10.2016

Fentech

Moderná geometria so stredovým tesnením

Nový systém Gealan S 9000 so stavebnou hĺbou 82,5 mm a flexibilným stredovým tesnením v ráme, ktorý bol zavedený kvôli zlepšeniu tepelnej izolácie. Zároveň chráni časti kovania proti vlhkosti. Takto je zabezpečená lepšia otváravosť aj pri veľmi nízkych teplotách. Veľká stavebná hĺbka, 6 komôr v ráme aj krídle a 3 tesnenia sú garantami výborných izolačných vlastností. Tento okenný systém zodpovedá najvyšším nárokom.
... See MoreSee Less

View on Facebook

05.10.2016

Fentech

Okná vhodné pre pasívne domy
teraz aj vo farbe

GEALAN Futura® je jedinečná kombinácia profilov v systéme S 9000. Ponúka možnosť postaviť pasívny dom zo štandardných profilov s 2mm oceľovými výstuhami aj vo farbe podľa smernice ift-Rosenhem. Preskúšaná Uf hodnota 0,89 W / (m²K) potvrdzuje vynikajúce izolačné vlastnosti a technické predpoklady pre stavbu pasívneho domu.
... See MoreSee Less

View on Facebook

05.10.2016

Fentech

Moderná produkcia spojená s remeselnou zručnosťou.
Firma Fentech pokračuje v tradícii výroby okien v priemyselnom parku Mliečany blízko Dunajskej stredy. Okrem Slovenska vyváža svoje produkty aj do Rakúska a Nemecka, kde má aj svoje pobočky. Exportná orientácia firmy znamená prispôsobenie kvality a výbavy produktov zvýšeným nárokom zákazníkov v zahraničí.
... See MoreSee Less

View on Facebook